Červenec 2014

Asi mě nesnášíte

3. července 2014 v 10:19 | Léňa |  Deníček
Ahoj, omlouvám se, že jsem dlouho nepsala jelikož jsme měli problémy, protože nám odešel počítač a z netbooku, z kterého jsem vám psala to už nejde, protože bych na jednou krátkym článku s 1 fotkou ztrávila asi 50 let. Ale už píšu z naší nový 7 a jde to rychle. Slibuju, že už se budu snažit psát jak jen to půjde. Fotky ovšem nový nemám jelikož tady je zase problém s tátou: Už je ti 15 (i když mi je 14) a ještě máš takový pí**viny! Vyhod to!... atd... Myslím, že to už si domyslíte. No a před panelákem je fotit nechci - bůch ví jakej pes tam přede mnou byl. Njno no... Ale nebudu se tady litovat!

Ranch - mám už konečně hotovou popelnici a dělám na kleci. Téda Léna si zase něco vymyslela. Ten spodek byl lehkej ale ty mříže bych nejradši jen nakreslila :D. Přez prázdniny jsem se rozhodla, že opravím konečně sedlovnu, udělám pořádnou jízdárnu, novou stáj a trochu to poklidím.

K výzu jsem měla jen dvě 2. A co vy? Dostala jsem za to trakenku, hříbě knatsbuttra (obě 2014) aaaaaaaaa PŘEPRAVNÍK!!! Ten novější je úplně dokonalej akorát sedla od Schleich tam nejdou dát, protože se tam nevejdou. A pak jsem ještě šla koupit rybu (betu bojovnici) ale nakonec mi ji dala mamka ještě k výzu. Fotky mýho Batíka taky budou :D
Včera jsem začla dělat jednu věc, se kterou bych nejradši nezačla... UDělala jsem si v počítači tabulku hezky napsala jsem si plemena všech koní , který mám (např: hafling - hříbě, klisna....) a druhou kolonku jsem nechala volnou na jméno. Zjistila jsem, že mám 97 koní Schleich a 8 koní Breyer. Pak jsem si udělala další na psi, kočky a ostatní zvířata. A dneska budu dělat ještě na lidi. A ted to horší - zjistila jsem, že jsem od minulých Vánoc vůbec nedávala jména. Nojo moje lenost xD. A ted vymýšlim a vůbec mi to nejde.Ale docela jsem dobr z 97 Schleichů mi už chybí jen 27 jmen. A to dávam jenom základní jako bla a ne bla of bla nebo něco takovýho. A a ostatní zvířata jsem ještě ani nedělala. :D

To je ode mě asi vše. Oběhnu vás protože se mi po vás stýskalo :D Ale na závěr nesmí chybět fotečka. Tak nějaká ta starší:

moje profilovka je úplně úžasná!!! Teda aspon pro mě


Sheila s Bárou - mám z toho mini fotopříběh takže malá ochutnávka
Tak to je asi vše

zatím =o) ;)