Listopad 2014

Už zase otravuju :D

3. listopadu 2014 v 19:07 | Léňa |  Deníček
Ahooooj,
nejmíň po 100 letech vás tady zase otravuju. A víte proč? Dneska jsem se jen tak ze zajímavosti podívala na statistiku a co nevidim místo 0 tak bylo 7! To není možný, a tak hned běžím na blog a jde se psát. MOC DĚKUJU TĚM, KTEŘÍ SE CHODILI. ŠKODA, ŽE TO NEMŮŽU ZJISTIT, ALE ONI URČO VĚDÍ. DÍKY VÁM UŽ TO BUDE OPRAVDU JINÝ. :)
Problém ale bude s fotkama. Sice si jdu během tohohle týdne pro stativ a foťák má trošku vymakaný. Zjisla jsem, že mám jeden z nejvýkonějších ultrazoomů. Juchů. Teď ale píšu z tabletu a říkám vám už umírám. Proč ksakru musí mít čeština háčky, čárky :D
Dneska je jen info a zítra už na ostro fotky toho Tajemného nováčka, které už mě snad i straší.
Další pro mě radostná zpráva, že už vím co budu dělat - kynologa. Pomáhám hromadě lidem s výcvikem psů a začla jsem u toho svého. Je to westík a skáče 80 cm ale teď bude jen zi a takže chci zmenšit. Budu dělat i návody na výrobu překážek pro psy aby vypadaly jako ty koupené ale to na blogu o mém životě mezi psi ale ten teprve rozjíždím. Hmmm.. jak to krásné. Můžu vám i s výcvikem pomoc. ;)
Dalši pro mě nemilá část je, že už bych konečně si mohla připravit profilky když tu třeba nebudu a hlavně ten areál ale bohužel dělám teď další stáj.

No už moje nervy jdou do háje takže už nebudu rozepisovat. Zatím čaooo vaše
Léňa ;)